Неділя, 19.05.2024, 20:27
КАТЕГОРІЯ
Вконтакте
Анекдот

Статистика

Главная » Статьи » Політика » Політика

СИН ЛЬВА Вайнгорт обурені містобудівних хуліганство У ПОЛТАВІ

Володимир Львович Вайнгорт 

У Полтавському технічність університеті ім. Ю. Кондратюка відбулася конференція « Вайнгортовскіе читання»
На V Всеукраїнській науковій конференції « Вайнгортовскіе читання» , яка відбулася в Полтавському технічність університеті ім. Ю. Кондратюка , син знаменитого архітектора Льва Вайнгорта - Володимир , який живе в столиці Естонії Талліні, поділився з учасниками та гостями конференції своїм баченням про туристичні можливості Полтави.

- Це місто приречений стати великим туристичним об'єктом . Але , на жаль , до Полтаві поки не можна застосувати це формулювання, він вимагає певного позиціонування і просування з метою отримання вигоди. Можна говорити про те , що туристичну своєрідність міста складають три компоненти : образ , центр інтересів різних груп і бренд. У Полтаві є всі ці три фактори , але вони дуже згорнуті. Як і багато пострадянських міста , Полтава шукає себе в сфері туризму , у сфері етнічного прояви . Я б сказав , сподіваюся нікого не ображу , в створення якоїсь сфери шароварної культури , у створення гламурного образу економіки споживання. Дослідження, які проводяться в багатьох країнах світу , показують , що не зовсім цього шукає сьогодні турист. Сьогодні Полтава не виділяється як туристичний центр ні в Україні , ні в Європейському масштабі. Я згоден з фахівцями , що Полтавська Битва і є остаточний , сучасний Полтавський бренд. Напевно , в якомусь межі, це так . Мені здається , що для того , що б замислюватися про створення сучасного туристського бренду Полтави , потрібно подивитися , що за образ несе на собі місто в масовому свідомість людей , які Полтаву відвідують. Я думаю , що цим образом є той місто , до відтворення якого долучилися архітектори 40 -х , 50 -х , 60 -х. Це збереження образу Полтави , яку ви бачите , знаєте в її кращих пам'ятниках , зразках архітектури ХІХ століття , які були збережені. Збереження цього образу , є найважливішим елементом роботи на туризм , з усіма економічними результатами. Другий аспект , який мені здається дуже важливим - це Пушкінська Полтава . І це дуже важливий елемент , який , на жаль , не розробляється. Там є лав- сторі . Тому що без лав- сторі масовий турист не може існувати. Історія кохання , замішана на політиці і війну , є другою складовою образу міста . Потрібно визначити характер туристичного потоку , принаймні , на найближчий час .

Полтава створювалася як маленький Петербург коли закінчувалося час імперської культури в Росії та Франції , коли починалася Миколаївська пора , російська Царизм . Тут маса цікавих ходів , які можуть бути реалізовані. Крім кількох помилок , які є при забудові Полтави , місто зберегло можливість , яка може відкрити двері в світ культури. Це місто Н. з «Мертвих душ» , тому що , звідки Микола Васильович міг черпати образ губернського міста , людина не жив ні в одному місті , тільки проїздом там бував. На цьому змішання культурних пластів , які можуть бути цікаві потенційним туристам .

Мене не було в Полтаві 4 роки , я вчора гуляв містом , звичайно є багато речей , які мене влаштовують. Але те , що я бачив , на шляху до пам'ятника Слави , якісь жахливі споруди дерев'яні , мені здається , що це треба класифікувати як містобудівне хуліганство , з витікаючими статтями Кримінального кодексу. Я не розумію , чому інтелігенція не розслідує вкрадений у культурної спадщини міста Художній музей , який засунуть в якусь комору жахливу . Це злочин , воно явне. Треба назвати цих людей по іменах , нехай їх немає в живих , нехай буде соромно їх онукам. Це справа ваша , хлопці! Мій батько став головним архітектором міста в 25 років. І це було щастя для нього , тому що крім нього , на ті часи , крім молодіжного азарту нічого не було. Цей драйв ви можете знайти в боротьбі за культуру. Не можна всього цього допускати , не можна дивитися на авторитети !

Категория: Політика | Добавил: Olegas (15.11.2013)
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]